Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP CHLOE1
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

CHLOE1

Tohle je 72053. návštěva

Poslední přihlášení: 27.03.2023 15:15 OFFLINE

Telefon: 774381384

Bydliště: Praha - Praha
CHLOE1 Dobrý den milí pánové, chtěli byste se nechat hýčkat atraktivní zkušenou masérkou v krásném soukromém prostředí? Jsem tu pro vás, po domluvě dostanete uklidňující masáž celého těla, přičemž se samozřejmě o vaši intimní část také intenzivně postarám. V případě potřeby je zahrnut oddalovaný orgasmus, masáž varlat a masáž prostaty. Masíruji nahá, moje manuální uspokojení vám umožní zažít nové dimenze potěšení, následná relaxace ve spojení s jemnými doteky vás bude inspirovat. Upozornění: Sex a jiné erotické služby nejsou součástí mé nabídky. K dispozici jsem od cca 09:0 - 19:00 pondělí až pátek. Praha 5 - Barrandov.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hello dear gentlemen, would you like to be pampered by an attractive, experienced masseuse in a beautiful, private environment? I am there for you, depending on the agreement you will receive a soothing full body massage, whereby I will of course also take care of your best piece intensively. Delayed orgasm, testicle massage and prostate massage are included if desired. I massage naked, my manual satisfaction will let you experience new dimensions of pleasure, the relaxation that follows in connection with gentle touches will inspire you. Please note: Sex and other erotic services are not part of my offer. Prague 5 - Barrandov. I am here for you from Monday to Friday between 9:00 - 19:00.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže, Ženu, Muže a ženu, Dvě ženy

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1980

Výška:
165 cm

Váha:
58 kg

Postava:
Štíhlá