Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP ANY20
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

ANY20

Tohle je 1502. návštěva

Poslední přihlášení: 14.02.2023 16:55 OFFLINE

Telefon: 723 065 715

Bydliště: Praha - Praha
ANY20 Já jsem nesrovnatelná Any. Masáže jsou moje srdeční záležitost. Jsem sexy, štíhlá a výrazná. Vedu aktivní styl života, tudíž jsem neustále plná energie a jsem vždy připravena se o ně podělit se svými hosty ? Cvičím jógu, zpívám a mám mnoho dalších koníčků. Jsem skvělý parťák na pokec ale jsem především profesionální masérka. Absolvovala jsem tři masérské kurzy v Evropě a ovládám úžasné techniky, které mužům poskytují nadpozemský zážitek. Čas strávený se mnou se dá porovnat s cestou mezi arktickými ledy, která náhle přechází do horké saharské pouště. Kontrast pro skutečné znalce. Dělám thajské, sportovní a tantrické masáže. Poskytují také masáž vlastním tělem a další okouzlující druhy masáží, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Zvu vás pocítit sílu mých rukou – rukou skutečné moderní amazonky. Pojďme se vydat na nezapomenutelnou cestu za vašimi tajnými erotickými fantaziemi. Další služby, které poskytují: – společná sprcha; – uvolňující masáž nahým tělem; – Footjob Fetish. Těším se na viděnou!
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže, Ženu, Muže a ženu, Dva muže, Dvě ženy

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
2002

Výška:
168 cm

Váha:
50 kg

Stav:
Svobodný / Svobodná

Znamení:
Kozoroh (23.12.-20.1.)

Oblíbené praktiky:
Něžnosti