Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP DANNAA
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

DANNAA

Tohle je 264. návštěva

Poslední přihlášení: 1.06.2022 20:34 OFFLINE
Bydliště: Plzeňský kraj - Plzeň
DANNAA Zdravím všechny muže v České republice, jsem Danna a pocházím z Venezuely. Ke svým klientům se vždy snažím být milá a vstřícná. Pokud chceš utéct od každodenního stresu, přijď se uvolnit do mé náruče a nechat se hýčkat od dívky z Jížní Ameriky, která ví, jak o muže pečovat ve všech ohledech. Extra služby nabízím: Anal, rimming, líbání, lízání koulí, oral pro mne, 69 a různé fetiše, ostatní služby po domluvě. Telefon zvedne česky mluvící personál.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Ženu, Muže a ženu, Dva muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1995

Výška:
166 cm

Váha:
53 kg

Postava:
Sportovní

Znamení:
Ryby (19.2.-20.3.)

Oblíbené praktiky:
Klasika, Filmovaní, Focení, Anál, Orál, Fetiš

Místa k dispozici:
Dům, Hotel

Něco o sobě:
Zdravím všechny muže v České republice, jsem Danna a pocházím z Venezuely. Ke svým klientům se vždy snažím být milá a vstřícná. Pokud chceš utéct od každodenního stresu, přijď se uvolnit do mé náruče a nechat se hýčkat od dívky z Jížní Ameriky, která ví, jak o muže pečovat ve všech ohledech. Extra služby nabízím: Anal, rimming, líbání, lízání koulí, oral pro mne, 69 a různé fetiše, ostatní služby po domluvě. Telefon zvedne česky mluvící personál.