Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Eroxel
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP STRIPCHAT
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

STRIPCHAT

Tohle je 292. návštěva

Poslední přihlášení: 17.05.2021 03:17 OFFLINE

Telefon: 732941900

Bydliště: Pardubický kraj - Pardubice
STRIPCHAT BRIGÁDA Z DOMOVA - WEB CHAT. Touto cestou hledáme slečny, ženy do nově vznikající první české streamerské společnosti. Prozatím hledáme jednu, která bude prodávat dle našich instrukcí digitální obsah, pouze fotky, videa na placených US portálech, online webkamera plus přímý prodej materiálu. Přímý výdělek každý den, možnost být u zrodu společnosti a posouvat se, např. později na teamleadera nových streamerek, peníze vždy na ruku, management, správcovství, IT sekce, vše na nás. Nikdy žádný sex ani kontakt s mužem, nahota ano, nutná znalost AJ a dobrý vzhled.Nutná spolehlivost, AJ, vzhled, mlčenlivost a uznávání autorit. Krátký popisek o sobě do emailu vždy s fotkou a tím, co chcete a očekáváte od zapojení se do tohoto projektu. Vše legální, daně platíme, možnost dohody o provedení práce. Více Info přes email .Těšíme se . Tým LS. výdělek - 10-15 tis týdně
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Ženu, Muže a ženu, Dvě ženy

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1995