Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
StartErotique
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP TEEA
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

TEEA

Tohle je 6774. návštěva

Poslední přihlášení: 15.01.2018 14:26 OFFLINE

Telefon: 702612978

Bydliště: Jihomoravský kraj - Brno
TEEA Ahoj.Jsem krásná a jemná slečna Tea a zvu tě za mnou do postýlky. :-) Nabízím klasiku,orálek,autoeritiku,piss,footfetish,masáže a dál na co si jen vzpomeneš.Budu se moc těšit.A pozor pánové,počítám vám čas co se mnou strávíte na pokojíčku.Na SMS neraguji,pouze v případě že nebudu brát tel.Děkuji za pochopení.Foto 100% originál!Parkování před domem a v okolí a po domluvě na soukromém parkovišti.Šalinou se ke mě dostaneš z hl.nádraží 1 a z ulice Česká 6. a vystoupíš na zastávce Šumavská.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže, Ženu, Muže a ženu

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1998

Výška:
168 cm

Váha:
50 kg

Postava:
Štíhlá

Stav:
Svobodný / Svobodná

Znamení:
Beran (21.3.-19.4.)

Vzdělání:
Vysokoškolské

Zaměstnání:
Student(ka)

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Něžnosti, Orál, Fetiš, Pissing

Něco o sobě:
Ahoj.Jsem krásná a jemná slečna Tea a zvu tě za mnou do postýlky. :-) Nabízím klasiku,orálek,autoeritiku,piss,footfetish,masáže a dál na co si jen vzpomeneš.Budu se moc těšit.A pozor pánové,počítám vám čas co se mnou strávíte na pokojíčku.Na SMS neraguji,pouze v případě že nebudu brát tel.Děkuji za pochopení.Foto 100% originál!Parkování před domem a v okolí a po domluvě na soukromém parkovišti.Šalinou se ke mě dostaneš z hl.nádraží 1 a z ulice Česká 6. a vystoupíš na zastávce Šumavská.