Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP KABR
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

kaBr

Tohle je 4735. návštěva

Poslední přihlášení: 31.01.2023 16:45 OFFLINE
Bydliště: Moravskoslezský kraj - Ostrava
kaBr Komu by se nelíbily mladé holky? ..... jsou krásné a chtějí poznávat. Zralé ženy jsou zase svůdné a vášnivé. Ty starší ... pak asi chtějí dohnat, co v životě zmeškaly. A co taková milá sexytulka? Je sexy a ráda se tulí. Nedá se zařadit do těch skupin jednoznačně. Jednou je mezi mladicemi a chce poznávat, jednou je zase zralá a vášnivá a jednou i tam, kde chce něco dohnat a nezanedbat ..... Tak takové sexytulky jsou přímo skvostné, ale je jich málo.:-). A co tu hledám já? Pobavení a hezké chvilky. Nehledám objemné dámy, které mají v kolonce uvedeno "plnoštíhlá" a přitom by splňovaly podmínky pro polotučné a nebo plnotučné. Těch opravdu plnoštíhlých je tu jako šafránu.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Ženu, Dvě ženy

Věk:
18 - 60 let

Oblíbené praktiky:
Klasika, Něžnosti, Anál, Orál, Pissing

Údaje o sobě
Pohlaví:
Muž

Rok narození:
1961

Postava:
Střední

Znamení:
Vodnář (21.1.-18.2.)

Vzdělání:
Vysokoškolské

Oblíbené praktiky:
Klasika, Něžnosti, Orál, Pissing

Místa k dispozici:
Hotel

Něco o sobě:
Miluji do hladka vyholené a voňavoučké štíhlé ženy. Jsou k ulízání a zulíbání hodné. Boky jako skříň mě nefascinují .... nejsem Saudek. :-)