Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Eroxel
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 29081. návštěva

Poslední přihlášení: 31.05.2021 06:35 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Jste příznivci masáží? V tom případě jste se ocitli na tom správném místě. Erotické masáže poskytuji zejména mužům. Nejde o sex ! Vymaňte se z negativního prostředí a dopřejte si trochu uvolnění. Mezi nabízené služby patří jenom masáže, klasické relaxační celého těla (nohou, hýždí, zad, šije a hlavy) a erotické masáže pro muže, které kombinuji s relaxační olejovou masáží, která má prvky senzuální, dynamické a z Tantra masáže, včetně masáže penisu s ručním vyvrcholením za pomoci erotické pomůcky pro muže nebo zdravé masáže prostaty. Při oboustranných sympatií se můžeme domluvit na olejové masáži prsy, vzájemné masáži a autoerotice (Vaší). Všechny erotické masáže pro muže jsou včetně happyendu. Přijďte vyzkoušet vkusně provedenou intimní masáž penisu. Vždy mám však stejný cíl. Několikanásobně oddalovat vyvrcholení, aby to poslední stálo opravdu za to. Mezi další nabízené služby patří společná sprcha s masérskou, mycí rituál, při kterém si Vás umyji, od hlavy až k patě a eroticky pozlobím a také intimní kadeřnictví, zdarma ke všem erotickým masážím. Masáž masérce, po svolení, můžete hladit a jemně slušně masírovat moje tělo a případně pomazlit nožičky. Jedná se o relaxační masáž, užívání dotyků. Masíruji oblečená a nahá za předpokladu oboustranné sympatie. Osobní přístup na úrovni. Absolutní diskrétnost a příjemné prostředí. Pondělí - Neděle: 10:00 - 18:00 hodin. Sobota, neděle a svátky: na domluvě. Doporučuji, objednat se 1 - 2 dny dopředu. Ale můžete mít štěstí a objednat se v den masáže. MÁTE-LI DOTAZ, NEBO VÁŽNÝ ZÁJEM O MASÁŽ, ZAVOLEJTE. POUŽÍVÁM APLIKACI WHATSAPP.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Věk:
28 - 55 let

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
85 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Znamení:
Vodnář (21.1.-18.2.)

Něco o sobě:
Jmenuji se Sára, žena ve zralém věku. Jsem milá, usměvavá, sympatická, žena plnoštíhlé postavy, s přírodními velkými ňadry. Jsem zkušená masérka.