Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP COKOLADOVA11
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

COKOLADOVA11

Tohle je 8859. návštěva

Poslední přihlášení: 13.11.2021 08:44 OFFLINE

Telefon: 731941665

Bydliště: Ústecký kraj - Teplice
COKOLADOVA11 Nabízím !!.. Panové a otroky nabízím Virtuální lekce na zvuk obličej ..Foot ,kozičky kundička prstění,i anál nebo se jen mohu dívat Máš přaní ?? Různé oblečky ,ponižovaní, povídaní různých témat.povidani maš sen chceš si o tom promluvit není problem.honěni penisu podle mém vedením.... ,vydojeni,přes webcu Máš přaní ?? není problém.I masáž penisu ti můžu pomoc si můžeš udělat sám můžu ti říkat co a jak mas dělat přikazovaní prodám i erotické fota. videa jak si to dělam i video . také Vídeohovor . eroticky intimne pokec ,podvazovani penisu atd, , na 10 min 300 ,15 min 400 ,Čsob ČS, Equ mbank kb paypal i kredit stručna domluva beru .. banky a kredit děkuji jsem on line. ..Jsem fér a to čekám taky od tebe skyp dominka701 bez mezery
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1978

Výška:
165 cm

Váha:
55 kg

Postava:
Štíhlá

Místa k dispozici:
Byt

Něco o sobě:
Jsem dominatni