Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Eroxel
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP UBALTO
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

UBALTO

Tohle je 7. návštěva

Poslední přihlášení: 19.08.2021 21:53 OFFLINE
Bydliště: Praha - Praha
UBALTO Krásný zvíře, vzácný zvíře, ohroženej druh, obrátila jsi mě ke správný víře. Už nejsem zamotanej v tý zkurvený hře, kde jakákoliv strategie nevede k výhře. Lámat srdce holkám každej víkend, bejt bezcitnej a mít to v píče. Asi už nejsem dítě. Že bych snad byl ready na to mít to dítě? A i když Bůh ví, co přijde,tak už žádný příště, jsem na správným místě. Vítěz. Že nemám rapovat o lásce, jsi debílek? Tohle bych přál každýmu a je jedno, jestli jsi můj G, nebo nepřítel.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Ženu

Věk:
20 - a více let

Kraj:
Praha, Středočeský kraj

Údaje o sobě
Pohlaví:
Muž

Rok narození:
1986

Výška:
170 cm

Váha:
60 kg

Postava:
Štíhlá

Znamení:
Býk (20.4-20.5.)

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Focení, Něžnosti, Anál, Orál, Pissing

Místa k dispozici:
Byt

Něco o sobě:
Neznám nic lepšího než spát s tebou, vstát s tebou, pak mi nic nemůže zkurvit den. Míval jsem v hrudi led, myslel jsem, že už neumim bejt dost láskyplnej,teď už vim, že jsem žil v omylu minimálně deset let.