Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP NIKOLATRA007
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

NIKOLATRA007

Tohle je 16811. návštěva

Poslední přihlášení: 31.01.2023 01:31 OFFLINE
Bydliště: Ústecký kraj - Ústí nad Labem
NIKOLATRA007 Aktuálně mám vztah a chci být věrný. Pokud se se mnou chceš sejít a užít si, když se rozejdeme, napiš mi... Jsi nadržený a chceš reálný sex? Já - transsexuál - muž i žena v jednom. Mám vzhled muže, žádná prsa, původní a plně funkční vagínu. Jsem po faloplastice - nad kundičkou mám penis. Ale nefunguje stejně, jako tvůj. Pokud budeš mít chuť, protáhnu ti anál tvým robertkem. Hledám na sex jednoho nebo klidně i více mužů (líbí se mi sendvič). Můžeš mě píchat do kundičky i análu. Vždy zásadně trvám na kondomu. Chráním se. Líbání, lízání mojí kundičky a kouření mého péra, polykání tvého spermatu apod. neprovozuji. Pohoním ti ho rukou, postavím a vykouřím s gumou. Mám rád, když mi budeš prstit kundu. Líbí se mi mazlení, ale i tvrdší mrdání. Pokud jste pár muž a žena nebo muž a muž, rád se dívám na váš sex. Můžu vám pořídit video, pak se přidat a všichni si to spolu rozdáme. Lidé, jako já, jsou většinou na holky. Takže jako chlap nemáš moc šanci je šukat. Jsem bi. Nemám k dispozici prostory. Můžeme sexovat na hotelu, u tebe v blízkém okolí Ústí, případně ve tvém autě. Nabízím a požaduji zdraví, čistotu, diskrétnost, serióznost.... Fotky neposílám, tak je absolutně zbytečné si o ně psát. Bohužel nemám čas někam jezdit a ani nejsem mobilní. Přijeď ty a dáme si i několik čísel šukání, když budeš chtít. Pokud se sex bude líbit nám oběma, lze se na píchání scházet dlouhodoběji.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledají:
Muže, Muže a ženu, Dva muže

Kraj:
Ústecký kraj

Údaje o sobě - 1. osoba páru
Pohlaví:
Muž

Rok narození:
1981

Výška:
165 cm

Váha:
66 kg

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Filmovaní, Něžnosti, Anál, Sado-Maso

Něco o sobě:
Se mnou zažiješ něco nevídaného.

Údaje o sobě - 2. osoba páru
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1981

Výška:
165 cm

Váha:
66 kg

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Filmovaní, Focení, Něžnosti, Anál, Sado-Maso