Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Sex Slevy
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP NICESANDRA
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

NICESANDRA

Tohle je 29261. návštěva

Poslední přihlášení: 9.01.2015 23:04 OFFLINE

Telefon: 606 357 709

Bydliště: Praha - Praha
NICESANDRA NEJLUXUSNESI HLOUBOKY ORALEK !!! Jmenuji se Tina a jsem v Praze NOVA 25 Let 180/65/4. Jsem velice sympatická, usměvavá a komunikativní. Jsem hodne naruživa holka a mám luxusní prsa číslo 4. V sexu Ti mohu nabídnou FULL SERVIS, protože vím, že tak to máš nejraději :). Hluboké kouření, mazlení, líbání, dámský anál, střídání poloh, autoerotika, sexy taneček, erotické masáže, prodlužování orgasmu, sexy prádlo....FULL SERVIS. Najdeš mě v pelíšku Praha 3 Seifertova 15. Escort možný i mimo Prahu. SPEAK ENG Budu se moc těšit.TINKA
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže, Ženu, Dvě ženy

Oblíbené praktiky:
Klasika, Focení, Něžnosti, Orál, Pissing

Kraj:
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1990

Výška:
185 cm

Váha:
65 kg

Postava:
Střední

Stav:
Svobodný / Svobodná

Vzdělání:
Bakalářské

Zaměstnání:
Student(ka)

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Focení, Něžnosti, Anál, Orál, Fetiš, Pissing

Místa k dispozici:
Byt

Něco o sobě:
NEJLUXUSNESI HLOUBOKY ORALEK !!! Jmenuji se Tina a jsem v Praze NOVA 25 Let 180/65/4. Jsem velice sympatická, usměvavá a komunikativní. Jsem hodne naruživa holka a mám luxusní prsa číslo 4. V sexu Ti mohu nabídnou FULL SERVIS, protože vím, že tak to máš nejraději :). Hluboké kouření, mazlení, líbání, dámský anál, střídání poloh, autoerotika, sexy taneček, erotické masáže, prodlužování orgasmu, sexy prádlo. Najdeš mě v pelíšku Praha 3 Seifertova 15.