Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Sex Slevy
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASPRINCESS
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MASPRINCESS

Tohle je 26931. návštěva

Poslední přihlášení: 10.05.2017 08:38 OFFLINE

Telefon: 773480202

Bydliště: Praha - Praha
MASPRINCESS NEJLEPŠÍ EROTICKÉ a NURU MASÁŽE V PRAZE. Krásné profesionální erotické masérky jen pro Vás. Dovolujeme si Vás pozvat do našeho salónu v Praze na Nuru erotickou masáž s álním Nuru gelem. Erotické masáže celého těla, masáž tělo na tělo, autoerotika, společná sprcha. Masáž je zakončená ručním vyvrcholením. Orál ani klasický sex neposkytujeme. Přijďte se k nám dnes odreagovat, zapomenout na všední starosti či jen vypnout od práce. Odměňte se hýčkáním od našich masérek, které Vás budou rozmazlovat, dotýkat se tělo na tělo a vzrušovat. Dopřejte si nové a nevšední zážitky, naše sexy masérky se na Vás už moc těší. Dnes si Vás bude rozmazlovat slečna nová sexy NIKOL a LILI nová TÝNA a VERONIKA,,KEROL,VIKI, EVELIN, GABRIELA, MIA , SOFIE, LINDA, NELLA, a DINA Pokud si nemůžete vybrat, můžete využít akce dvou masérek za 2. 000 Kč. 90min. , 1 masérka jen za 1. 800 Kč. Tak se nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a popuste uzdu Vaší fantazii. Váš Salon Princess.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Ženu

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1996

Výška:
160 cm

Váha:
49 kg

Postava:
Štíhlá

Stav:
Svobodný / Svobodná

Znamení:
Střelec (22.11.-22.12.)

Vzdělání:
Vysokoškolské

Zaměstnání:
Student(ka)

Oblíbené praktiky:
Autoerotika, Focení, Něžnosti, Sado-Maso, Pissing

Místa k dispozici:
Dům, Byt

Něco o sobě:
Ahojky, jmenuji se Dina a jsem velice zkušena masérka. Zvu vás na příjemně strávené chvilky plné něhy, vášně a relaxu. Pánové chcete se příjemně odreagovat? Máte chuť se nechat rozmazlovat vzrušujícími doteky? Nabízím vám erotickou masáž celého těla, masíruji nahá. Ráda ti udělám příjemnou masáž spojenou s ručním vyvrcholením.Jsem společenská a určitě se se mnou nebudeš nudit a zažiješ vzrušující zážitek.Budu se těšit na tvou návštěvu…. 😉