Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
SexRande
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP NANCCY345
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

NANCCY345

Tohle je 216. návštěva

Poslední přihlášení: 23.02.2021 22:53 OFFLINE
Bydliště: Praha - Praha
NANCCY345 Jsem starostlivá milá a spolehlivá žena, která je v tomto okamžiku mého života opravdu v něčem, ať už jde o vážný vztah nebo jen o randění, ale vím, že mým konečným cílem je najít partnera. Chci si tuto fázi svého života užít při hledání a pokud se můj budoucí kamarád náhodou objeví přede mnou, nenechám ho jít. Mé vášně jsou setkání s mým budoucím spřízněnou duší / partnerem. Věřím, že jsem velmi dobrá žena s velmi velkým srdcem s moderními vlastnostmi. Jsem docela hezký, velmi pozitivní člověk, užívám si jednoduché věci v životě.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1984

Výška:
175 cm

Váha:
80 kg

Postava:
Štíhlá

Stav:
Svobodný / Svobodná

Znamení:
Rak (21.6.-21.7.)

Vzdělání:
Vysokoškolské

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Filmovaní, Orál, Fetiš, Sado-Maso, Pissing

Místa k dispozici:
Dům, Auto, Hotel

Něco o sobě:
Jsem starostlivá milá a spolehlivá žena, která je v tomto okamžiku mého života opravdu v něčem, ať už jde o vážný vztah nebo jen o randění, ale vím, že mým konečným cílem je najít partnera. Chci si tuto fázi svého života užít při hledání a pokud se můj budoucí kamarád náhodou objeví přede mnou, nenechám ho jít. Mé vášně jsou setkání s mým budoucím spřízněnou duší / partnerem.