Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP SEACZ
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

SEACZ

Tohle je 10716. návštěva

Poslední přihlášení: 20.04.2021 20:52 OFFLINE
Bydliště: Praha - Praha
SEACZ Jsem sice zralá žena, ale přes to stále naivní a romantická, která miluje milování. Z mého pohledu je tady několik kategorií mužů. První kategorie muži (Escort zdarma), kteří oslovují stylem "M*dal bych tě; chceš vylízat; pojď si to teď hned jet někam udělat apod." Druhá kategorie muži (Honimírové), kteří neměli dlouho sex a nejsou ho ani schopni. Chtějí si jen hojit ego. Třetí kategorie (Sběrači nalétaných kilometrů), kteří berou úplně vše. Čím více, tím lépe. Čtvrtá kategorie muži, kteří hledají dlouhodobý milenecký vztah, spojený se vším, co k němu patří. A to stejné hledám i já. Ignorovat pro mě vůbec neznamená, že proti vám něco mám. Jenom si prostě nechci psát.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1972

Výška:
165 cm

Postava:
Střední

Stav:
Ženatý / Vdaná

Znamení:
Rak (21.6.-21.7.)