Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erotické masáže
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP PARAGATE
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

PARAGATE

Tohle je 2020. návštěva

Poslední přihlášení: 31.10.2017 10:47 OFFLINE

Telefon: 730778023

Bydliště: Praha - Praha
PARAGATE Milí pánové a možná i dámy, studio Paragaté vám otevírá svět nevšedních smyslných a erotických zážitků. Náš tým prochází intenzivními pravidelnými kurzy erotických masáží a sexuálních technik, se kterými se jinde jen stěží setkáte. Nabízíme Tantrické i BDSM masáže, opravdu energickou masáž penisu, ale i krásnou relaxační masáž se "šťastným koncem". Můžete se dokonce zúčastnit individuální výuky, nebo kurzu. Naše masérky jsou rozděleny do třech cenových kategorií, podle zkušeností. Chcete-li nadšenou JUNIORmasérku, nebo uznávané profesionály v oblasti sexuologické práce s tělem, profesionální dominu nebo uznávané tantrické učitele označené jako TOPmaséři je čistě na vás. My jsme zde pro Vás! Protože víme, že každý intimní zážitek ve vás i v nás zanechává mnoho pocitů, masírují u nás pouze masérky, které masáže milují a dávají do nich maximum. Vždy však respektujeme hranici masáže - SEX NEPOSKYTUJEME.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledají:
Muže, Ženu, Muže a ženu, Dva muže, Dvě ženy

Údaje o sobě - 1. osoba páru
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1992

Výška:
166 cm

Váha:
51 kg

Postava:
Štíhlá

Oblíbené praktiky:
Něžnosti, Sado-Maso

Něco o sobě:
Jmenuji se Lenny, jsem živlem ve studiu Paragaté. Každá masáž, ve které je potěšení, něha i divokost a vzájemná úcta je pro mě radostný zážitek. Jsem velmi citlivá a smyslná žena. Masáže jsou pro mě hrou probouzející smysly a očišťující mysl. Moc ráda tě přivítám ve své společnosti a obdaruji krásnou profesionální smyslnou masáží, kterou mohu zpestřit i lehkými prvky BDSM. Klasický či orální SEX NEPOSKYTUJI ani za příplatky! Masáží tě však dovedu až za hranice doposud poznaného vzrušení.

Údaje o sobě - 2. osoba páru
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1987

Výška:
172 cm

Váha:
59 kg

Postava:
Střední

Oblíbené praktiky:
Něžnosti, Sado-Maso

Něco o sobě:
Jsem Marie Klasický či orální SEX NEPOSKYTUJI ani za příplatky! Masáží tě však dovedu k nepoznanému vzrušení.