Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Práce v erotice
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 17709. návštěva

Poslední přihlášení: 22.12.2017 22:22 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah -------------------- Máte rád MASÁŽE? -------------------- Nabízím příjemný RELAX, pohodové MASÁŽE bez spěchu po celou dobu. Jste vystresován z práce? Máte ztuhlé svalstvo? Klasické relaxační masáže na míru (30,45,60,90 a 120 minut). Masíruje se celé tělo nebo jen vybrané části - dolní končetiny, hýždě, záda, šiji, krk. Dotyky Vám uvolní nejen bolavé svaly, ale navodí i pocit hluboké relaxace. Jedná se o velice příjemné a jemné masáže vonnými oleji. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pánové,přijďte si dobít energii,odpočinout a spojit příjemné s užitečným,na kávu. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Mým cílem u masáží erotických není Vaše okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním Vašeho orgasmu. Erotické masáže (60 minut) a relaxační erotické masáže začínají masáží dolních končetin (90 minut) nebo masáží celého těla (120,240 minut), během masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. Masíruji ve spodním prádle a nahá dle své chuti. Samozřejmostí je sprcha před každou masáží a možnost sprchy i po masáži. U erotických masáží od 90 minut sprcha (společná) a od 120 minut možnost koupele.Přijď si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče. Další informace, cenu masáže sděluji pouze po telefonu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pondělí-Neděle 9-12,13-20 hodin.Doporučuji, objednat se 1 den předem,nebo zkuste "ŠTĚSTÍ" zavolat 1-2 hodiny předem. PROFIL JE AKTUÁLNÍ PO CELOU DOBU JEHO ZVEŘEJNĚNÍ.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Věk:
18 - a více let

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Postava:
Plnoštíhlá

Znamení:
Vodnář (21.1.-18.2.)

Něco o sobě:
jsem velmi upřímná, obyčejná, pozitivní, pohodová ženská na úrovni a nekuřačka. Mám plnoštíhlou postavu 170/85, velká pěkná prsa 4/D, pevné tělo a pěkně pevný zadek, nohy. ----------------------------------------------------------------------------------------- Jsem taková jaká jsem, jsem blázen / snílek co věří v sen :) Jsem prostě taková jaká jsem. Rozhodně nejsem taková, jaká si myslíš, že jsem a ani nejsem taková, jaká si myslíš, že bych měla být.