Nick:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erogen
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 23691. návštěva

Poslední přihlášení: 31.12.2018 00:15 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Jmenuji se Sarah,pro přátelé SÁRA.Jsem profesionální masérka,40+ let,plnoštíhlá, pohledná, usměvavá a komunikativní.Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.Jsem zde pro Tvoje nejtajnější chutě a touhy.Moje erotické masáže jsou mnohem lepší,než sex a MASÁŽE nejsou nevěra! Přijď ke mně na příjemnou masáž, po doušcích Tě provedu oazou dotyků až k samotnému vrcholu, vše probíhá v soukromí. ------------------------------------------------------------------------------- DALŠÍ INFORMACE RÁDA POSKYTNU PO TELEFONU, ZDE NEODPOVÍDÁM. Masáže je možné zpestřit sprchou i společnou a uvolnit a zahnat stres lze hned, avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat,ne okamžité vyvrcholení.Jsem hodně hravá.Mojí snahou je, při intimní masáži,pomalými tahy se silným stiskem dráždit,průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu.Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně.Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů,je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky,poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle.Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví,zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií.Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, zakončuji dlaněmi a prsty.Výstřik zůstává v mých rukách,počet není omezen. Doporučuji masáž minimálně 1 hodinu,která může být poprvé ochutnávkou mých technik mých nebo 90 minut a 120 minut.Mým cílem je Tvoje spokojenost.Dotyky mého těla?Ano.Přijď si ke mne odpočinout a čeká Tě jedinečný zážitek,příjemné prostředí,relaxační hudba,milý a osobní přístup na úrovni.Masíruji od 10-20 hodin. Neděle a svátky, ZAVŘENO.Doporučuji,objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem.V případě,že nezvedám sluchátko,napiš SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp. NECHODÍM SEM DENNĚ !!!!
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Něco o sobě:
Nahota je nám dána lidskou přirozeností, proto jsem se tu svlékla i já. NEPOSKYTUJI SEXUÁLNÍ SLUŽBY