Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erotické masáže
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 8451. návštěva

Poslední přihlášení: 26.02.2017 15:15 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Dobrý den pánové. Přijďte si odpočinout, nechat se hýčkat, pohladit dotykem a zapomenout na starosti všedních dní. Chcete zažít masáž s lehkými erotickými dotyky? Masáže "smyslné či intimní" poskytují zcela jiné prožitky, než klasické masáže. Erotické intimní masáže pro muže jsou důležité, stres je považován za hlavní příčinu potíží a smyslná masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši, přivede Vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje jakýsi stav "bez tíže" a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli a prožijete velmi vzrušivé vyvrcholení až do poslední kapky. Můžu Vám nabídnout několik druhů masáží, např. masáže klasické, masáže relaxační, relaxačně intimní - erotické u kterých se klade důraz na intimní partie s postupným oddalováním orgasmu, kde zažijete jemné, smyslné dotyky plné erotiky, jenž zcela uvolní Vaše tělo a mysl, zakončené masáží penisu a také originální koupele pro muže se vzájemným mytím i jedinečnou vzájemnou intimní masáž a velmi oblíbenou noční masáž při svíčkách, další službu intimní kadeřnictví a společenský doprovod. Vše probíhá na úrovni s citem a vonnými oleji, svíčkami a za zvuku relaxační hudby. Těším se na Vás 7 dní v týdnu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- PONDĚLÍ-PÁTEK: 9-12 hodin, 13-20 hodin. SOBOTA-NEDĚLE: 13-20 hodin. Objednávat pouze telefonicky, doporučuji alespoň 1 den předem. Poslední masáž, zahájení od 20:00 hodin. Zavolat a zkusit štěstí můžete 2 hodiny předem, nedokáži Vám vyjít vstříc hned.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
81 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Něco o sobě:
Našla jsem si ideální řešení na zpestření všedních dní, swingers cluby. Jsem zadaná, můj sexuální život je velmi pestrý, avšak chuť prožít jiný druh vzrušení občas máme všichni, příležitostně navštěvuji swingers sama bez partnera. Líbí se mi sex s více muži. Mám ráda squirt, sex-klasiku na spousty poloh, anální sex. NEHLEDÁM MILENCE, ANI KAMARÁDA S VÝHODAMI A NABÍDKY NA SEX ZA FINANČNÍ ODMĚNU MAŽU.