Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
SMS Porno
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 20683. návštěva

Poslední přihlášení: 10.06.2018 18:10 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Specializuji se na MASÁŽE PRO MUŽE v Jihlavě. Věk muže od 18 let výše. Jsem velmi něžná, dokáži vycítit přesně co muž potřebuje a jemně se ho dotýkat a nevynechat žádné místečko na jeho těle. Říkají o mně ... Má velmi šikovné ruce a hřejivý dotyk. Chcete zažít relax, nezapomenutelné chvíle, odpočinek, uvolnění těla a mysli, nabrat nové síly, zapomenout na starosti všedních dní ? Přijďte. -------------------------------------------------------------------------- Relaxační erotická masáž nebo erotická masáž? Sprcha před masáží. Něžné dotyky a společný relax ve sprše, u masáže od 90 minut. Masíruji v průsvitném prádle, nebo na přání nahá. Masáž na masérském lehátku dle vlastního výběru, velmi individuální přístup péči o tělo. Minimální čas masáží, erotická masáž 60 minut a relaxační erotická masáž 90 minut. Doporučuji, relaxační erotickou masáž, relax celého těla ve 120 minutách, možnost i koupele. Dotyky mého těla? Jsou vítány, od mužů, kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt se ženským tělem (pouze na povrchu). Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, zakončuji dlaněmi a prsty. Výstřik zůstává v mých rukách, počet není omezen. Sprcha po masáži, může být zakončena vzájemným mytí. Doporučuji a poskytuji pouze před erotickou masáží, Intimní kadeřnictví. Jedná se úprava ochlupení v intimních partií. Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání. Přijďte si ke mne odpočinout, čeká Vás jedinečný zážitek z olejové masáže.  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Příjemné prostředí, relaxační hudba, milý a osobní přístup na úrovni. Absolutní diskrétnost. Po-Pá 12:00-20:00 hodin. So 10:00-20:00 hodin. Hezký den všem.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
85 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Zaměstnání:
Státní správa

Něco o sobě:
.........zeptej se ......... zavolej .......... poznej mě osobně ..........