Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Sex Slevy
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 9433. návštěva

Poslední přihlášení: 30.03.2017 16:16 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah ... MASÁŽE PRO MUŽE - SARAH JIHLAVA ... Krásný den přeji. Chcete si zpříjemnit svůj vytížený den plný shonu, práce a cítíte se unaveni, vyčerpáni, jste ve stresu či napětí? Masáže relaxační a erotické jsou důležité, zbaví vás psychické a fyzické únavy, nabijí sexuální energií a celkově zregenerují tělo i duši, přivedou vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje se jakýsi stav "bez tíže" a právě to je známka uvolnění,pročištění těla i mysli. Závěrem masáže je možné ruční vyvrcholení, bonus pro muže, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným a mají chuť na jiný druh vyvrcholení než je sex. Masíruji pouze muže. Minimální čas masáže je 60 minut, lze domluviti 90 minut, 120 minut i delší po domluvě. Přijďte načerpat novou sílu, zapomenout na starosti všedních dní a odpočinout si. Dovoluji si Vás pozvat ke mně na příjemný relax v Jihlavě. Těším se i na nové tváře. Sarah. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Chcete se informovat, objednat masáž? Zavolejte, napište SMS, použijte aplikaci WhatsApp. PO-PÁ: 9:00-12:00 hodin, 13:00-20:00 hodin a SO-NE: 13:00-20:00 hodin. Zahájení poslední masáže ve 20:00 hodin. Doporučuji Vám: objednat se alespoň 1 den předem. Kratší doba pro objednání, kupříkladu 2-3 hodiny před zahájením masáže nemusím být volná.
Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Věk:
18 - 65 let

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Něco o sobě:
Jsem akreditovaná masérka. Z vlastní zkušenosti vím, jak mě dokážou klasické či erotické masáže nabudit, a zregenerovat nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce. Jsem zralá žena ve věku 41 let, plnoštíhlé postavy 170/81/4 ňadra(85D), pevným pozadím a vždy a úsměvem na tváři. Pro seriózní muže, ne vtipálky a lháře, mám nabídku bez FO, a to společnou návštěvu sw clubu pro zpestření života.