Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Erotické masáže
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 21097. návštěva

Poslední přihlášení: 16.08.2018 20:00 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Jmenuji se Sarah.Jsem profesionální masérka, plnoštíhlá,komunikativní,pohledná a usměvavá. Pozitivně naladěna.Slušná. Diskrétní.Seriózní. Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže,v Jihlavě.Jsem zde pro Tvoje nejtajnější chutě a touhy.Přijď je mě na příjemnou masáž,po doušcích Tě provedu oazou dotyků až k samotnému vrcholu.Moje masáže jsou mnohem lepší,než sex.Intimní masáže nejsou nevěra !! Masíruji vždy v celé placené délce masáže,není do ní zahrnut úvodní rozhovor či sprcha,proto máte prostor pro klidné uvolnění.Masáže je možné zpestřit společnou sprchou a uvolnit a zahnat stres lze hned,avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat,ne okamžité vyvrcholení.Jsem hodně hravá.Mojí snahou je,při intimní masáži,pomalými tahy se silným stiskem dráždit, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu.Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše",soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně.Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů,je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky,poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle.Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií.Počet happyendu je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.Doporučuji masáž minimálně 1 hodinu,která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou anebo kombinovanou masáž v 90 minutách nebo 120 minutách. Delší čas je na domluvě.Vše je vždy na osobní domluvě,před masáží.Při masáži jsem i nahá.Přijďte si ke mne odpočinout,čeká Vás jedinečný zážitek z olejové masáže.Příjemné prostředí, relaxační hudba,milý a osobní přístup na úrovni. Absolutní diskrétnost,soukromí.Hledáte-li a potřebujete mladou štíhlou ženu k masáži,zklamu Vás.Jsem obyčejná ženská, která umí a baví ji masírovat !! Doporučuji,zavolat.Po-So 12:00-20:00 hodin.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
85 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Zaměstnání:
Státní správa

Něco o sobě:
.. zavolej .. zeptej se .. objednej se .. přijď se nechat hýčkat ..