Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
SexRande
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 6819. návštěva

Poslední přihlášení: 20.01.2017 00:02 ONLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Milí pánové. Pozvání na příjemné chvíle. Zvu Vás na čaj i lahodnou kávu, či sklenku vína do prostředí diskrétního příjemného. Chcete zažít masáž s lehkými erotickými dotyky? Masáže "smyslné či intimní" poskytují zcela jiné prožitky, než klasické masáže. Erotické intimní masáže pro muže jsou důležité, stres je považován za hlavní příčinu potíží a smyslná masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši, přivede Vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje jakýsi stav "bez tíže" a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli a prožijete velmi vzrušivé vyvrcholení až do poslední kapky. Přijďte načerpat novou sílu, zapomenout na starosti všedních dní. Nabídnout Vám můžu několik druhů masáží, např. Masáže klasické, Masáže relaxační, Masáže relaxačně-erotické u kterých kladu důraz na intimní partie s postupným oddalováním orgasmu, kde zažijete jemné, smyslné dotyky plné erotiky, jenž zcela uvolní Vaše tělo a mysl, zakončené masáží penisu a Masáže erotické a velmi oblíbenou Noční masáž i jedinečnou Vzájemnou intimní masáž a originální Koupele pro muže, další službu Intimní kadeřnictví a Společenský doprovod. Vše probíhá na úrovni s citem a vonnými oleji, svíčkami a za zvuku relaxační hudby. Těším se na Vás. PONDĚLÍ-PÁTEK: 9-12, 13-24. SOBOTA-NEDĚLE: 13-24. První masáž v 9 hodin, odpolední masáže od 13 hodin a poslední masáž ve 20 hodin.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Něco o sobě:
Chceš se něco dozvědět? Zeptej se.