Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
Sex Slevy
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 14850. návštěva

Poslední přihlášení: 21.10.2017 15:17 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Přijďte na kávu či čaj, po té prožít masáž. Baví mne Masáže, specializuji se na Masáže pro muže. Např. MASÁŽ PENISU, cílem masáže penisu není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním orgasmu. Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Začínám masírovat dolní končetiny, postupuji vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. POSADÍM SE NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY,UCHOPÍM VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNU JEJ DOLŮ TAK,ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍM,STŘÍDÁM ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU.TATO TECHNIKA,JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY,POTÉ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE.TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍM,CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJI. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT,VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ,CO MUŽ TZV.USTOJÍ.V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANU A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍM,PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH,HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ.I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Počet happyendu nesleduji,po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáž penisu je zakončena pouze rukou, v délce: 1 hodiny. Při erotické masáži, masíruji v sarongu (šátku) nebo ve spodním prádle, nahoře bez anebo nahá na Vaše přání. Masírovat Vás budu na masážním lehátku. Samozřejmostí je sprcha před i po. Nabízím i masáže relaxační s erotickým zakončením, rukou a to v čase 1,5 hodiny či 2 hodiny. Mám ráda dotyky, příjemné hlazení po těle a nožiček. Setkání: Po-So 9-12, 13-20 hodin. Zahájení poslední masáže ve 20 hodin. Neděle, svátky: Dle domluvy. Doporučuji Vám objednat se alespoň 1 den předem. Sex,orál NE!
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Věk:
18 - 60 let

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
85 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Znamení:
Vodnář (21.1.-18.2.)

Oblíbené praktiky:
Klasika, Autoerotika, Focení, Něžnosti, Anál, Orál

Něco o sobě:
pozitivně naladěná, pohodová ženská na úrovni, nekuřačka. Jsem taková jaká jsem, jsem blázen/snílek co věří v sen :) Jsem prostě taková jaká jsem. Rozhodně nejsem taková, jaká si myslíš, že jsem a ani nejsem taková, jaká si myslíš, že bych měla být.