Některá oprávnění (zobrazení bližších detailů, prohlížení statusů, přidání uživatele do oblíbených, zasílání zpráv a vytváření profilů) jsou přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pro využití všech našich služeb se zdarma zaregistrujete anebo přihlašte.
Amatéři na Sex Doma
Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se Sexdoma.cz Amatéři vsech zemí spojte se
Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny!
Reklama
SMS Porno
Topování
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS: SA TOP MASAZESARAH
na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz. Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počty se vynulují každý den.

MasazeSarah

Tohle je 16582. návštěva

Poslední přihlášení: 9.12.2017 14:45 OFFLINE

Telefon: 792 294 000

Bydliště: Kraj Vysočina - Jihlava
MasazeSarah Nabízím příjemný RELAX, pohodové MASÁŽE bez spěchu po celou dobu. Máte rádi erotické masáže? Přijďte si dobít energii, spojit příjemné s užitečným. Anebo. Jste vystresování z práce? Máte ztuhlé svalstvo? Klasické relaxační masáže na míru (30,45,60,90,120 minut). Jedná se o velice příjemné a jemné masáže vonnými oleji. Dotyky Vám uvolní nejen bolavé svaly, ale navodí i pocit hluboké relaxace. Masíruje se celé tělo nebo jen vybrané části - dolní končetiny, hýždě, záda, šiji, krk. Mým cílem u erotických masáží není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním Vašeho orgasmu. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Masíruji ve spodním prádle, nahá dle své chuti. Erotické masáže (60 minut) a relaxační erotické masáže (90,120,240 minut) začínají masáží dolních končetin nebo masáží celého těla, během masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Počet happyendu se nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Nechybí provokace, erotika. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži, od 90 minut společná sprcha a od 120 minut možnost koupele. -- Nabízím DÁRKOVÉ POUKAZY NA MASÁŽE. Těším se na Tvoji návštěvu. -- Ve dnech od PONDĚLÍ-SOBOTA: 9-12, 13-20 hodin. Doporučuji, objednat se alespoň 1 den předem, nebo zkuste "ŠTĚSTÍ" zavolat 1 hodinu předem. ZAVŘENO bude 23. - 26.12. a 31.12. a 1.1.2018.
Ilustrační fotografie

Požadavky na osobu (pár) k seznámení
Hledá:
Muže

Věk:
18 - a více let

Údaje o sobě
Pohlaví:
Žena

Rok narození:
1976

Výška:
170 cm

Váha:
85 kg

Postava:
Plnoštíhlá

Znamení:
Vodnář (21.1.-18.2.)

Něco o sobě:
pozitivně naladěná, pohodová plnoštíhlá ženská na úrovni, nekuřačka. Jsem taková jaká jsem, jsem blázen / snílek co věří v sen :) Jsem prostě taková jaká jsem. Rozhodně nejsem taková, jaká si myslíš, že jsem a ani nejsem taková, jaká si myslíš, že bych měla být.